KONST / Litografier / Färglitografi 16152013
nr 1615 2013
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Komposition. Signerad, numrerad 25/350. Färglitografi. Bladets mått: 35x15 cm, yttermått inklusive ram: 44x24 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 22 april 2024
kl 19:19:54
600 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
22 apr
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér